Nasza Oferta

Nasi dentyści świadczą usługi stomatologiczne o szerokim spektrum działania. Od zwykłych konsultacji po zabiegi chirurgiczne. Zobacz ile możesz zyskać, dzięki leczeniu w naszym gabinecie!

Nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne

Staramy się aby nasz gabinet zawsze wybijał się na rynku dzięki nowoczesnemu sprzętowi i materiałom wysokiej jakości. To za sprawą tego naszi pacjenci sa zadowoleni z naszych usług dentystycznych


Najlepsi Stomatolodzy

Doświadczeni, wykształceni, troskliwi tacy są dentyści w naszej klinice stomatologicznej. Dzięki wieloletniej wprawie oraz stałemu rozwojowi w swojej dziedzinie, zasługują na miano jednych z najlepszych dentystów w Białymstoku.


Najkrótsze kolejki

Staramy się, aby interwencja naszych dentystów mogła być jak najszybsza. Czasami ból zęba pojawia się nagle i nie sposób czekać w długiej kolejce na wizytę. Jesteśmy dostępni dla naszych pacjentów tak często, jak tylko to możliwe.

Konsultacje medyczne

Wszystkie wizyty w gabinecie stomatologicznym musi poprzedzać odpowiedni wywiad, który pozwoli ocenić obecny stan zębów i dziąseł. Dzięki temu dentysta wie, czego wymaga pacjent i może dostosować plan leczenia do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od zaawansowania choroby stomatolog w jak najbardziej rzeczowy i łatwy do przyswojenia sposób opisuje sytuację oraz wskazuje w jaki sposób można rozwiązać problem. Na podstawie zebranych informacji dentysta przygotowuje plan leczenia. Przejście przez każdy etap pozwoli pacjentowi w spokoju osiągnać cel zdrowych i pięknych zębów. Wystarczy trzymać się planu oraz zaleceń stomatologa i przychodzić na kolejne wizyty.

Endodoncja

Chociaż dobra higiena jamy ustnej pozwala utrzymać zdrowie na długo, zdarza się, że bakterie lub niewykryta próchnica docierają do miazgi zęba i ją niszczą. Kiedyś w takich przypadkach ząb nadawał się jedynie do wyrwania. Dziś ząb może uratować leczenie kanałowe. Taki zabieg w większości przypadków jest niezwykle skuteczny, stąd stomatolodzy często zalecają leczenie kanałowe zamiast ekstrakcji. Lukę po wyrwanym zębie i tak należy wypełnić, ze względu na potrzebę utrzymania prawidłowych funkcji zgryzu. Co więcej uzupełnienie jej (np. implantem) jest droższe w porównaniu do leczenia, dlatego warto podjąć się ratowania zębów. Stomatolog endodonta dociera w trakcie zabiegu do miazgi zęba, dzięki czemu może oczyścić zainfekowane miejsca. Aby wszystko było dokładnie widoczne, zazwyczaj leczenie kanałowe wykonuje się pod mikroskopem.

Stomatologia adhezyjna i chirurgiczna

Stomatolog podejmuje się w swojej pracy wielu wyzwań. Często nie kończy się to na stomatologii zachowawczej ani na leczeniu kanałowym. Są to także zabiegi chirurgii stomatologicznej. Wśród nich najbardziej znane jest wszczepianie implantów czy wyrywanie ósemek. Jednak oprócz tego chirurg stomatolog odpowiada także za zabiegi plastyki dziąseł albo np. wydłużenia koron zębów. Jego zadaniem jest leczenie, które przywraca funkcje żucia, estetykę jamy ustnej oraz eliminuje ból i niedogodności. Chirurgia stomatologiczna wymaga absolutnej precyzji, a dla samego dentysty to okazja do wykazania się umiejętnościami.

Ortodoncja

Leczenie ortodontyczne wymaga czasu i cierpliwości zarówno pacjenta jak i ortodonty. Skomplikowane przesunięcia zębów oraz poważne wady zgryzu wymagają szczególnej troski, dlatego nasi dentyści specjalizujący się w ortodoncji, odpowiadają na potrzeby pacjentów najlepiej, jak potrafią. Korzystanie z aparatu na zęby zwłaszcza stałego to długi, ale w pełni kontrolowany proces. Chociaż początkowo może sprawiać dyskomfort, ortodonta dba, by pacjent nie bał się leczenia. Aparaty na zęby stopniowo przesuwają zęby, aby mogły one uzyskać właściwe miejsce w łuku. Dzięki temu po zdjęciu aparatu zęby będą proste i zadbane.

Protetyka

Dzięki protetyce każdy pacjent, który z jakiegoś powodu utraci zęby, może na nowo odzyskać piękny zgryz. Uzupełnienia protetyczne, wykonywane przez protetyka, takie jak implanty, licówki, mosty, korony czy protezy całkowite i nakładowe, pozwalają pacjentom na niewidoczne uzupełnienie braków zębów. Stomatolodzy dokładają wszelkich starań, by protezy były jak najdokładniej dopasowane do pacjenta, aby zapewnić mu pełen komfort użytkowania. Poza wygodą, zaletą uzupełnienia luk jest przywrócenie prawidłowych funkcji zgryzu, co zapobiega zanikowi kości oraz przesuwaniu lub nawet wypadaniu pozostałych zębów, którym brakuje oparcia.

Chirurg Stomatolog Stanisław Robak


Stomatolog specjalizujący się w chirurgi. Posiada już ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. W przeciągu ostatnich lat swojej pracy podejmował się trudnych zabiegów z zakresu chirurgii szczękowej. Podejmuje się takich zabiegów jak: usuwanie zębów czy wszczepianie implantów. Dodatkowo niestraszna mu plastyka dziąseł, dzięki której każdy pacjent może odkryć piękno swojego uśmiechu. Ponadto świetnie radzi sobie też w leczeniu kanałowym oraz zachowawczym.


Ortodonta Stomatolog Barbara Nowacka


Specjalistka w zakresie leczenia ortodontycznego. Leczenie wad zgryzu uznaje za swoją misję i rozprawia się z nią dzięki ruchomym lub stałym aparatom na zęby. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości i dopasowuje najlepszy aparat ortodontyczny do każdego. Dodatkowo sprawdza się w stomatologii dziecięcej. Jej podejście do najmłodszych zachęca do samodzielnego dbania o zęby i wracania do gabinetu stomatologicznego na kolejne wizyty.