Aby zapewnić jak najlepszą obsługę dentystyczną dajemy naszym stomatologom dostęp do najnowocześniejszych urządzeń. Możemy się poszczycić posiadaniem jednego z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych w Białymstoku. Pracujemy na wysokiej klasy materiałach, które zapewniają naszym pacjentom wysoki poziom zadowolenia. Dzięki temu nasze usługi stomatologiczne są trwałe i przynoszą skuteczne efekty. Dla naszych dentystów zadowolenie pacjentów jest najlepszym potwierdzeniem tego, że ich wiedza oraz pasja dają ludziom piękne uśmiechy.


Dentyści pracujący w naszych gabinetach stomatologicznych posiadają duże doświadczenie oraz wysokie wykształcenie, zdobywane na przestrzeni ostatnich lat. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerzają na dodatkowych kursach, szkoleniach oraz specjalistycznych wydarzeniach. Dzięki temu są cały czas na bieżąco zaznajomieni z wszelkimi nowinkami z branży stomatologicznej. Dzięki temu otrzymali sporo certyfikatów i wyróżnień i nadal mogą czerpać radość z pasji do niesienia pomocy innym.


Nasza klinika stomatologiczna to miejsce, w którym każdy pacjent może poczuć się rozumiany i bezpieczny. Troszczymy się o naszych pacjentów najlepiej, jak tylko potrafimy. Nasi dentyści starają się, aby każdy szczegół wizyty pacjenta był przygotowany jak najlepiej. Od chwili, gdy tylko pacjent pojawi się w gabinecie, nie musi martwic się już swoim problemem. Dentysta prowadzący zajmie się wszystkim. Jeśli szukasz kliniki stomatologicznej, to właśnie znalazłeś!
Nasz Zespół

Ortodonta Stomatolog Barbara Nowacka

Lekarz stomatolog

Chirurg Stomatolog Stanisław Robak

Lekarz stomatolog