Konsultacje medyczne

Możesz umówić się z stomatologiem i skonsultować swój problem. Przeprowadzi on podstawowe badania oraz przeprowadzi szczegółową rozmowę w celu jak najlepszego zdiagnozowania problemu. W razie wykrycia od razu można umówić się na następną wizytę. Nasi dentyści dokładają wszelkich starań, aby leczenie było bezbolesne oraz skuteczne, a każdy jego etap jak najbardziej zrozumiały. W razie konieczności stomatolog omówi wszystko jeszcze raz, abyś miał pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Czytaj więcej

Endodoncja

W naszej klinice wyleczysz wiele chorób zębów. Nasi specjaliści zajmą się Twoją. Leczymy np. miazgę zębów czy choroby tkanek okołowierzchołkowych. Jesteśmy w stanie wykryć większość chorób nawet na wczesnym etapie rozwoju. Mimo to, jako doświadczeni dentyści nie boimy się wyzwań. Leczenie kanałowe niejednokrotnie ratuje nawet najbardziej uszkodzone zęby. Często to jedyne rozwiązanie, by nie dopuścić do wyrywania zębów.

Czytaj więcej

Stomatologia adhezyjna i chirurgiczna

Nasi dentyści specjalizują się w wielu dziedzinach. Niestraszne im leczenie zachowawcze polegające na wypełnianiu ubytków. Do każdego problemu naszych pacjentów podchodzimy z taka samą starannością. Jeśli wymagasz specjalistycznej interwencji, nasi stomatolodzy specjalizujący się w chirurgii szczękowej z pewnością odnajdą rozwiązanie Twojego problemu. W takich przypadkach dbamy o każdy szczegół i zapewniamy naszym pacjentom bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Ortodoncja

Ortodonci naszej kliniki specjalizują się w leczeniu wad zgryzu. Bez trudu diagnozują każdą z wad i rozpoczynają leczenie ortodontyczne, gdy tylko staje się ono potrzebne. Zakładanie ruchomego lub stałego aparatu na zęby to połowa sukcesu. Z naszymi ortodontami cały proces leczenia będzie przebiegał w sposób jasny i kompleksowy. Wspieramy pacjentów prostujących zęby na każdym etapie leczenia ortodontycznego i zawsze służymy radą oraz pomocą.

Czytaj więcej

Protetyka

Zajmujemy się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzu po utracie zębów naturalnych. Dostosowujemy wypełnienia protetyczne do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjentów. Wykorzystujemy uzupełnienia protetyczne takie jak implanty, korony, mosty oraz protezy całkowite czy nakładowe. Nasi wyspecjalizowani stomatolodzy dbają o to, by uzupełnienie było funkcjonalne i nie obciążało portfela poprzez najwyższe ceny. Dzięki naszym dentystom odzyskasz dawny uśmiech.

Czytaj więcej